Ekológia - Kreativita - Odbornosť

Prečo my a naša škola v prírode ?

Ekológia

Deti si pod pojmom ekológia predstavujú všeličo. Napríklad slniečko, triedenie odpadu, prírodu, ochranu malých mačiatok a pod. A aj keď to nie je práve presný výklad pojmu ekológia, tak nejak tušia, že sa jedná o vzťah ku všetkému okolo. A s nami je už len krôčik k tomu, aby pochopili, že ekológia je základ pre riešenie všetkých "chorôb" prírody a nášho životného prostredia. Pochopia, že čo prírode odovzdajú, to sa im vráti.


Kreativita

Kreativitou vyjadrujeme svoje najcennejšie vlastnosti. A zdravej kreativite sa v prírode medze nekladú.

Podporujeme kreativitu detí, vlastný spôsob myslenia. Tvoríme a nachádzame v prírode nové podnety a nové pohľady . Snažíme sa spoznávať vzťahy v prírode originálnym spôsobom .
Odbornosť

Naši lektori sú odborníci z rôznych oblastí . Môžete sa stretnúť s horskými sprievodcami, záchranármi, lesnými pedagógmi, zoológom, botanikom, geológom, či krajinárom .


Program šitý na mieru

Najlepšie poznáte svoje deti a viete čo ich najviac baví, čo preferujú, ako sa správajú v kolektíve a pod. Preto Váš program vyplýva predovšetkým z Vašich požiadaviek. 

A samozrejme... neprekvapí nás ani nepriaznivé počasie . Na všetky aktivity máme plán B.


Množstvo kultúrnych a prírodných krás na jednom mieste.

Oblasť Belianskych Tatier a obec Ždiar je klenotom Slovenska. Neostávame však len tu . Vieme Vás previesť celým úžasným regiónom Tatry-Spiš-Pieniny.

Výhody klubu nezbedníka