Jesenná škola v prírode 2024 

Jesenná škola v prírode Ekolandia
Jesenná škola v prírode Ekolandia
Kostol Sv. Anny Tatranská Javorina-náš obľúbený cieľ
Kostol Sv. Anny Tatranská Javorina-náš obľúbený cieľ

Jeseň, to je čas návratu do školy. Koniec prázdninovej voľnosti a návrat do školských lavíc. Zaujímavým nápadom ako sa dostať do formy a naskočiť na školský vlak je stráviť pár dní učením sa v tatranskej  prírode. Deti sa naladia na nový školský rok, upevnia si vzťahy v triednom kolektíve a naštartujú chuť učiť sa. 

Jeseň je skutočne magickým obdobím a vďaka svojej jedinečnej kráse  môžete prežiť krásny týždeň v objatí Belianskych Tatier. 

Jeseň na horách je typická stabilnejším počasím, krásnymi výhľadmi, nepreplnenými horskými chodníkmi a pokojom, ktorý cítiť doslova pod každým stromom. 

Navyše... Tatry sú najkrajšie na jeseň.

Tento rok sme okrem našich obľúbených programov pre vás pripravili doplnkový sprievodný program "S medveďom cez hory". Nemusíte sa však báť, žiadneho nestretneme.

Tešíme sa na vás už túto jeseň.

Jeseň v prírode je nádherný zážitok, ktorý vám prináša nielen nové skúsenosti a poznatky, ale aj veľa radosti a zábavy. Ak porovnáme jeseň a jar, zistíme, že jeseň je lepšia pre školu v prírode z mnohých dôvodov.

Na jeseň je počasie ideálne pre vonkajšie aktivity. Teploty sú stále príjemné a slnečno, ale už nie tak horúco ako v lete. Okrem toho sa na jeseň môžeme tešiť na krásne sfarbenie listov a na prírodu, ktorá je plná bohatých farieb a vôní.

Jeseň v prírode tiež ponúka vynikajúce príležitosti na preskúmanie a pozorovanie prírodných javov. Môžeme sledovať migráciu vtákov, zbierať plody a pozorovať, ako sa príroda pripravuje na zimu. Všetky tieto aktivity nás učia byť pozornejší a viac vnímať svet okolo nás.

Termíny možné od 16.9.-20.10.2024 ( každý týždeň)Jesenná škola v prírode v Hoteli Magura - v krásnom objatí prírody Belianskych Tatier.

Tento rok Vám ponúkame pobyt aj v krásnom areáli Hotela Magura.

Hotel MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom. Hotel Magura je ideálne voľba pre skvelú zážitkovú školu v prírode s našim unikátnym ekologickým programom. Čaká nás aj takýto výhľad.
Čaká nás aj takýto výhľad.