Ekolandia 

 Skutočná škola v prírode


Aj vy ste škola , ktorá chce viac ? Našim cieľom je ponúknuť Vám viac! Škola v prírode v najkrajšej časti Tatier . Už nikdy nezažijete počas jedného týždňa tak veľa . Nádherné panorámy,intenzívne spojenie s prírodou, kvalifikovaní lektori, netradičné aktivity a kopec zábavy.

Poskladajte si program, alebo sa rozhodnite pre hotový modul - tematickú školu v prírode zameranú na poznávanie goralskej kultúry, poznávanie histórie Tatier, alebo hradov Spiša, alebo sa vydajte na expedíciu po Belianskych Tatrách.

 


 

Komplexný pobyt s intenzívnym ekologickým programom.

Prečo my?

Detské pobyty v tomto krásnom prostredí organizujeme už 10 rokov a kedže všetci naši lektori sú tunajší, len s nami môžete spoznať zákutia, ktoré by Vám ostali neodkryté. Dokonale poznáme krajinu Belianskych Tatier, históriu tejto oblasti a prírodu,ktorá nás obklopuje.

Sme kreatívni, pre ekologickí, ale hlavne odborní .Vaše deti získajú skutočnú hodnotu . Cenný a bohatý zážitkový program .Nebude to len učenie, ale aj zábava a množstvo pohybu na čerstvom vzduchu. Jednoducho - skutočná škola v prírode.

Prečo v Ždiari ?

Obec s najkrajšími výhľadmi na Slovensku, učupená pod štítmi Belianskych Tatier, ktorá si Vás hneď získa svojou neopakovateľnou atmosférou...

Naše plusy :

1.lokalita

2.Environmentálny program 

3.Jedinečné turistické atrakcie 

4.bohatá história

5.zaujímaví ľudia 

6.ponuka zaujímavých edukačných programov