Ekolandia 

 Skutočná škola v prírode


Aj vy ste škola, ktorá chce viac ? Našim cieľom je ponúknuť Vám viac! Škola v prírode v najkrajšej časti Tatier. Už nikdy nezažijete počas jedného týždňa tak veľa. Nádherné panorámy, intenzívne spojenie s prírodou, kvalifikovaní lektori, netradičné aktivity a kopec zábavy.


Poskladajte si program, alebo sa rozhodnite pre hotový modul - tematickú školu v prírode zameranú na poznávanie goralskej kultúry, poznávanie histórie Tatier, alebo hradov Spiša, alebo sa vydajte na expedíciu po Belianskych Tatrách.

 


 

Komplexný pobyt s intenzívnym ekologickým programom.

Prečo my?

Detské pobyty v tomto krásnom prostredí organizujeme už 13 rokov a keďže všetci naši lektori sú tunajší, len s nami môžete spoznať zákutia, ktoré by Vám ostali neodkryté. Dokonale poznáme krajinu Belianskych Tatier, históriu tejto oblasti a prírodu, ktorá nás obklopuje.

Sme kreatívni, pre ekologickí, ale hlavne odborní. Vaše deti získajú skutočnú hodnotu. Cenný a bohatý zážitkový program. Nebude to len učenie, ale aj zábava a množstvo pohybu na čerstvom vzduchu. Jednoducho - skutočná škola v prírode.

Prečo v Ždiari ? Pretože tu sme doma.

Obec s najkrajšími výhľadmi na Slovensku, učupená pod štítmi Belianskych Tatier, ktorá si Vás hneď získa svojou neopakovateľnou atmosférou...

Naše plusy :

1. lokalita

2.environmentálny program 

3. jedinečné turistické atrakcie 

4. bohatá história

5. zaujímaví ľudia 

6. ponuka zaujímavých edukačných programov

7. výborné ubytovanie