Svahy rôznej náročnosti a krásne panorámy

Lyžiarsky výcvik

Zasnežené pláne s unikátnym pohľadom na Belianske Tatry, zjazdovky rôznej náročnosti a príjemné ubytovanie zaručia jedinečný zážitok pre každého účastníka lyžiarskeho zájazdu.

Lyžiarske strediská :

skibachledova.sk

www.strednica.sk

www.skicentrumstrachan.sk/

Skipass 9-10/ deň Ponúkame kompletné zabezpečenie LVVK / strava, ubytyovanie, skipasy, doprava, zdravotník, lyžiarsky inštruktor,  zapožičanie lyžiarskeho výstroja, doplnkový program /

Základná cena : 30 eur ZŠ , 32 eur SŠ , 35 eur VŠ /cena zahŕňa stravu 3 x denne formou bufetu , raňajky,obed,večera + pitný režim/, ubytovanie v 2,3,4 lôžkových izbách rôznej kategórie
Zabezpečíme akýkoľvek doplnkový program.

Ponúkame možnosť zabezpečenia dopravy . K dispozícii je 20, 45 , 52, alebo 56 miestny autobus.

Cena : 1,50 eur za km +DPH

Služby zdravotníka 390 eur/pobyt


Voľné termíny

Rozprávková zima v korunách stromov

Príďte zažiť pravú Ždiarsku zimu do Bachledky

Či už obľubujete náročné zjazdovky alebo príjemnú jazdu po modrých trasách v Bachledke si vyberú všetci. V stredisku sa nachádza celkovo 9 km zjazdoviek. Táto zima lyžiarom praje, na svahoch je vyše metra upraveného snehu a podmienky sú výborné. Počas lyžovačky môžete navštíviť aj Chodník korunami stromov. Lyžiarky Vám odložíme a zdarma požičiame zimnú obuv.  

Na bežkách panoramaticky


Teší sa na Vás Bachledka !


Ak fandíte skôr bežeckému lyžovaniu, panoramatická trasa po hrebeni Spišskej Magury si Vás ihneď získa. Trasa v dĺžke 14 km je upravovaná ratrakom a začína v tesnej blízkosti Chodníka korunami stromov, ktorý môžete počas výletu navštíviť.  

Táto zima nám dopriala veľké množstvo snehu čo priam láka na výlet snežnicami. Ak sa nimi vyberiete do korún stromov zvoľte výstup po turistickom chodníku, ktorý v zime nie je udržiavaný. Prejsť sa môžete aj k Jezerskému jazeru či po hrebeni Spišskej Magury. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete snežnice bezpečne uložiť, aby Vám na chodníku zbytočne nezavadzali.  

Radšej si kopec vyšliapete ako sa vozíte lanovkou? Vyberte sa na výlet do korún stromov skialpom. Výborné snehové podmienky priamo predurčujú svahy na tento druh športu. Držte sa však na kraji zjazdoviek aby bol výlet nie len krásny, ale i bezpečný. Lyžiarky si môžete na chodníku odložiť a vymeniť ich za zimnú obuv, ktorú Vám požičiame zdarma.  

Skicentrum Strednica

Naša srdcovka

https://www.strednica.sk/o-stredisku-zima/

Skicentrum Strednica Ždiar to je lyžovačka v objatí Belianskych Tatier.  Vhodné miesto na dovolenku s rodinou, či priateľmi. Na výber máte množstvo svahov a vlekov ako aj novú sedačkovú lanovku. Stredisko je ideálnou voľbou pre lyžiarsky výcvik. 

SKICENTRUM STRACHAN

Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Detský areál s dreveným domčekom a hojdačkami sa už nevie dočkať návštevy Vašich ratolestí. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania - po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 13,5 km.

V tomto stredisku môžete využiť možnosť skvelej večernej lyžovačky a posedenia v Medveďom brlohu , ktorá bude iste príjemnou zmenou pre žiakov.