Svahy rôznej náročnosti a krásne panorámy

Ponuka LVVK 2024
Ponuka LVVK 2024

Pobyt si môžu spestriť korčuľovaním, sánkovaním, výletom na snežniciach, či stavaním snehuliakov. Vo večerných hodinách sa študenti môžu tešiť na príjemné zimné chvíle, filmové, či hudobné večery, odborné prednášky, či iné zábavné aktivity. Študenti majú taktiež možnosť preskúmať čarovné mesto Ždiar, navštíviť miestne múzeum goralskej kultúry, prejsť sa po chodníku v korunách stromov, alebo sa vybrať na nenáročnú zimnú túru v blízkom okolí. Lyžiarsky zájazd v Ždiari je celkovo fantastickou príležitosťou pre žiakov fyzicky aj psychicky pookriať, spoznať nových priateľov a spoznať krásy a kultúru Slovenska.

Je to zážitok, na ktorý nikdy nezabudnú.

INFO o UBYTKO TU: www.wsr.skLyžiarsky zájazd je určite vzrušujúcim a nezabudnuteľným zážitkom pre študentov všetkých vekových kategórií.

A lyžiarsky zájazd v Ždiari takým určite bude. Ždiar sa nachádza v Belianskych Tatrách a je známy svojou unikátnou prírodou a výbornými lyžiarskymi strediskami. V priebehu týždňa žiaci vyrážajú na svah a zdokonaľujú sa v lyžovaní či snowboardingu. Ždiar má množstvo zjazdoviek, ktoré vyhovujú lyžiarom a snowboardistom všetkých schopností, od začiatočníkov až po pokročilých. Pre tých, ktorí sú v tomto športe noví a chcú sa naučiť základy, sú k dispozícii lyžiarsky inštruktori. Okrem lyžovania a snowboardovania majú študenti počas výletu k dispozícii aj rôzne ďalšie aktivity. 

INFO O UBYTKU TU: www.hotelsova.sk


Zasnežené pláne s unikátnym pohľadom na Belianske Tatry, zjazdovky rôznej náročnosti a príjemné ubytovanie zaručia jedinečný zážitok pre každého účastníka lyžiarskeho zájazdu.

Lyžiarske strediská :

www.skibachledova.sk

www.strednica.sk

www.skicentrumstrachan.sk


Ponúkame kompletné zabezpečenie LVVK / strava, ubytovanie, skipassy, doprava, zdravotník, lyžiarsky inštruktor,  zapožičanie lyžiarskeho výstroja, doplnkový program /

Ubytovanie 2025:

www.hotelsova.sk

www.wsr.sk

www.vilapanorama.skZabezpečíme akýkoľvek doplnkový program.

Ponúkame možnosť zabezpečenia dopravy. K dispozícii je 20, 45 , 65 miestny autobus.


Služby zdravotníka 450 eur/pobytZimný Lyžiarsky Výcvik v Ždiari - Posledné Voľné Termíny! 🏔️

Rozšírte lyžiarske zručnosti svojich detí v srdci Belianskych Tatier v malebnom Ždiari! Máme ešte pár voľných termínov pre náš intenzívny lyžiarsky výcvik, kde spojíme unikátnu prírodu so skvelým lyžovaním.

🏂 Čo Ťa Čaká:

  • Kvalifikovaní inštruktori
  • Úžasné lyžiarske trasy pre všetky úrovne
  • Skvelá atmosféra a nové priateľstvá
  • Vynikajúce ubytovanie a strava

Nebuďte mimo tejto jedinečnej príležitosti! Zarezervujte si svoje miesto ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľný lyžiarsky zážitok.

Voľné termíny

Rozprávková zima v korunách stromov

Príďte zažiť pravú Ždiarsku zimu do Bachledky

Ski Bacheldova

Či už obľubujete náročné zjazdovky alebo príjemnú jazdu po modrých trasách v Bachledke si vyberú všetci. V stredisku sa nachádza celkovo 9 km zjazdoviek. Táto zima lyžiarom praje, na svahoch je vyše metra upraveného snehu a podmienky sú výborné. Počas lyžovačky môžete navštíviť aj Chodník korunami stromov. Lyžiarky Vám odložíme a zdarma požičiame zimnú obuv.  

Na bežkách panoramaticky


Teší sa na Vás Bachledka !


Ak fandíte skôr bežeckému lyžovaniu, panoramatická trasa po hrebeni Spišskej Magury si Vás ihneď získa. Trasa v dĺžke 14 km je upravovaná ratrakom a začína v tesnej blízkosti Chodníka korunami stromov, ktorý môžete počas výletu navštíviť.  

Táto zima nám dopriala veľké množstvo snehu čo priam láka na výlet snežnicami. Ak sa nimi vyberiete do korún stromov zvoľte výstup po turistickom chodníku, ktorý v zime nie je udržiavaný. Prejsť sa môžete aj k Jezerskému jazeru či po hrebeni Spišskej Magury. Pri vstupe na Chodník korunami stromov si môžete snežnice bezpečne uložiť, aby Vám na chodníku zbytočne nezavadzali.  

Radšej si kopec vyšliapete ako sa vozíte lanovkou? Vyberte sa na výlet do korún stromov skialpom. Výborné snehové podmienky priamo predurčujú svahy na tento druh športu. Držte sa však na kraji zjazdoviek aby bol výlet nie len krásny, ale i bezpečný. Lyžiarky si môžete na chodníku odložiť a vymeniť ich za zimnú obuv, ktorú Vám požičiame zdarma.  

Skicentrum Strednica

Naša srdcovka

Skicentrum Strednica Ždiar to je lyžovačka v objatí Belianskych Tatier.  Vhodné miesto na dovolenku s rodinou, či priateľmi. Na výber máte množstvo svahov a vlekov ako aj novú sedačkovú lanovku. Stredisko je ideálnou voľbou pre lyžiarsky výcvik. 

SKICENTRUM STRACHAN

Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Detský areál s dreveným domčekom a hojdačkami sa už nevie dočkať návštevy Vašich ratolestí. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania - po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 13,5 km.

V tomto stredisku môžete využiť možnosť skvelej večernej lyžovačky a posedenia v Medveďom brlohu , ktorá bude iste príjemnou zmenou pre žiakov.