Leto plné zážitkov

Detský letný tábor s klubom nezbedníka

Poznávacie zážitkové letné tábory 
Jedinečné spojenie nádhernej prírody, hravosti a zábavy
Ždiar
Možnosť využitia rekreačných poukazov !

Informácia v súvislosti s epidémiou koronavírusu ! V prípade , že sa do leta situácia neupokojí a letný tábor sa nebude môcť z týchto príčin konať, bude vrátená plná suma za pobyt dieťaťa .

Po stopách Tatranských dinosaurov

Energycamp

Leto s Katkou

Tajomstvo hradu v Karpatoch

Venujte pozornosť aktuálne platným nariadeniam.

1. Pri nástupe na tábora musia mať všetci účastníci od 12 rokov (vrátane 12 ročných), aj osoby, ktoré zabezpečujú priebeh podujatia negatívny výsledok RT-PCR testu na ochorenie COVID-19, nie starším ako 72 hodín od doručenia výsledku. 

Objednať na PCR testovanie sa môžetehttps://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.phpPri vypĺňaní žiadosti zaškrtnite políčko letný tábor . ( Objednať sa na test Vám dovolí najskôr 14 dní pred začatím tábora)Výnimky z testovania !Povinnosť predložiť negatívny výsledok RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 neplatí len pre osoby:a) ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 90 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ nebola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,b) ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ bola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,c) ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,d) ktoré sú najmenej 21 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,e) ktoré prekonali ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami (potrebné potvrdenie lekára)f) do 10 rokov veku.

Výhody členstva nášho klubu