Čo sa deťom vybaví, keď počujú slovo letný tábor ? Pre niektorých by mohlo ísť o povinné zlo, kde sa deti musia trápiť na slnku, piť mlieko a hrať sa s nudnými loptami. Ale pre tých, ktorí vedia, že život je o zážitkoch a dobrodružstvách, je to niečo úplne iné!


To, čo vám predstavujeme, je letný zážitkový tábor ako žiadny iný. Tu sa deti nebudú nudiť a nebudú mať čas ani na to, aby si spomenuli na svoje mobilné telefóny, i keď aj tie majú u nás svoje miesto . Namiesto nudy ich čakajú aktivity, ktoré prebudia ich zmysly a zapália vášeň pre dobrodružstvo. 

V našom tábore nebudete hladní, unavení alebo unudení, či smutný. Naša skvelá strava a pohodlné ubytovanie zabezpečia, aby deti boli plné energie a pripravené na všetko, čo si pre ne pripravíme. S našimi skúsenými vedúcimi bude každé dieťa mať individuálny prístup a naši inštruktori sú pripravení poskytnúť pomoc a podporu v akejkoľvek situácii.

Tábor navyše nie je len o dobrodružstve a zábave. Máme aj vzdelávací program, kde sa deti môžu naučiť nové zručnosti a pochopiť, že aj počas zábavy sa dá získať niečo nové a poučné. Takže nech už máte doma malého Indiana Jonesa alebo malú Katy Perry, naša ponuka je pripravená pre všetky deti, ktoré chcú zažiť nezabudnuteľné leto plné zážitkov.