ENERGY CAMP 2023


13.-19.8.2023****Winter-Summer resort****11-17 rokov*****299 eur


Energy camp je doslova nabitý adrenalínom a nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré sú presne to, čo hľadáš. Splavujeme divoké rieky na raftoch, stúpame na vrcholky kopcov, prechádzame sa v korunách stromov a prežívame nekonečnú zábavu počas nočných hier a samozrejme, čaká nás výlet do najväčšieho zábavného parku Energylandia v Poľsku. K tomu super ubytovanie a strava úžasného rezortu Winter-Summer. Tak na čo čakáš? Pridaj sa k nám a spolu si vytvoríme najšialenejšie letné dobrodružstvá plné zábavy a priateľstva!

Energycamp to je putovanie za zábavou .


Turistika, cestovanie, mega atrakcie -to všetko Ťa nabije obrovským množstvom energie. Tak poď s nami vymetať zábavné miesta.Na úvod zažijeme príjemné chvíle v Pieninách - v kraji pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána . Čaká Ťa splav na raftoch najväčším kaňonom v Strednej Európe, kaňonom rieky Dunajec.Prvú dávku adrenalínu vystrieda nenáročná túra tatranskou prírodou - Monkovou dolinou s horským sprievodcom Kubom, počas ktorej sa môžeme tešiť na nasledujúcu mega dávku zábavy a adrenalínu počas prírodného welnesu..Navštívime najväčší zábavný park v Strednej Európe ENERGYlandia, o ktorom ste všetci toľko počuli. Zlá správa je, že nám jeden deň nebude stačiť ,aby sme vyskúšali všetky úžasné atrakcie, ktoré tento park ponúka. Nemôžeme vynechať miestnu atrakciu Chodník v korunách stromov v zábavnom centre SUN Bachledova.A pre milovníkov túr a prírodných welnesov tu máme ešte jeden výlet do Javorovej doliny.Pridaj sa k nám! Tešíme sa na na Teba!Preži dávku adrenalínu a pobytu v nádhernej prírode.To všetko je popretkávané celotáborovou hrou , krásnou prírodou, príjemnou atmosférou , ktorú pre Vás vyrábajú naši najlepší vedúci.Čakáme Ťa !


Popis programu

1. deň

Prvý deň nášho Energy campu bude naozaj napínavý a plný zábavy! Po príchode do Winter Summer resortu v Ždiari nás čaká ubytovanie v top izbách a prvotné aktivity. Náš tím animátorov ťa uvedie do sveta Energy campu a predstaví Ti program, ktorý ťa čaká v nasledujúcich dňoch. Po ubytovaní sa zúčastníme prvej aktivity, ktorá bude zameraná na spoznanie sa medzi účastníkmi campu. Následne ťa čakajú rôzne zábavné hry, workshopy a večerný program, aby sme sa čo najlepšie spoznali a mohli sa vzájomne podporovať a zabaviť sa. Celý prvý deň nás čakajú nezabudnuteľné zážitky, ktoré ti umožnia rozšíriť si obzory, spoznať nových priateľov a začať si užívať Tvoje letné prázdniny!

2. deň

Ráno sa zobudíš s nádherným výhľadom na okolitú prírodu a pocítiš energiu, ktorá sa rozlieha v každom kúte Winter Summer rezortu. Po rannom posedení a raňajkách sa vydáme na výlet do blízkej okolitej prírody. Prvou zastávkou bude návšteva Chodníka korunami stromov v Bachledke, kde zažiješ nezabudnuteľné zážitky na výške až 24 metrov nad zemou. Tento unikátny chodník ťa prevedie cez koruny stromov s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.  Zažil si už chill time v lese? Pokúsime sa skľudniť, naladiť sa na lesný vibe, alebo vyskúšať rôzne aplikácie, ktoré Ti pomôžu spoznávať prírodu.

Samozrejme, celým dňom prepletáme aktivity a úlohy a večer ukončíme tvorivou dramatikou, kde sa dokonale predvedieš.3. deň

Viete, čo majú spoločného Martin Luther King Jr., Pablo Picasso a naši nadšení účastníci Energy campu? Všetci preplávali niečo veľké, niečo nezabudnuteľné a jedinečné! Naša skupina sa tiež pustí do nevídaného dobrodružstva - preplávania krásneho Dunajca na raftoch! Počas tejto jazdy budeme prechádzať úchvatnými scenériami a obdivovať krásy prírody z jedinečnej perspektívy. Príjemné osvieženie v horúcom lete je zaručené! Ale nech to nepôsobí ako strašidelná jazda - budeme mať skúsených sprievodcov a vybavenie na najvyššej úrovni. Tak poďme sa pustiť do toho a pripraviť sa na nezabudnuteľnú jazdu na splavoch Dunajca! Našou úlohou bude vytvoriť reportáž z tejto akcie, nebude to však jednoduché. Priprav sa na poriadnu výzvu. Odmena pre najlepších zaručená!

4. deň

Javorova dolina je miesto s množstvom tajomstiev a prírodných zázrakov.

Vydáme sa po stopách týchto tajomstiev najkrajšou dolinou Tatier. Nebude to však obyčajné putovanie. Bude to putovanie plné symbolov a dobrých duchov, ktorí nám pomôžu odhaliť tajomstvo a zároveň sa naučiť mnoho vecí. 


5. deň

Priprav sa na náš najzábavnejší deň v rámci Energy campu - deň strávený v Energylandii! Toto nekonečné miesto plné zábavy, adrenalínu a dobrodružstva sa nachádza len kúsok od nášho campu. Celý deň budeme prechádzať parkom plným atrakcií, ktoré zaručene vyvolajú závratné zážitky. Nachádzajú sa tu najmodernejšie a najbláznivejšie adrenalínové horské dráhy,  alebo jedna z najrýchlejších rollercoasterov na svete. Ale to nie je všetko - ponuka parku zahŕňa aj všetky slasti vodného aquaparku, vodné tobogany a niekoľko interaktívnych zón, ktoré zapôsobia aj na tých najodvážnejších. Strašidelné zámky, panic room a mnoho reštaurácií, cukrární, suvenírov len doplnia dojmy z tohto super dňa.

Večer ešte zvládneme nejaký stream a ako sa hovorí "pekný deň za nami".


6. deň

V tento deň si dáme trochu pohov. Dopoludnia sa pováľame v pyžame a poobede ešte vybehneme na krásnu vyhliadku nad penziónom nasať posledné zbytky energie, ktoré sa do nás vmestia. Cestou určite stretneme kravy a ovce. Hah, to už nám šibe z toľkej zábavy.

Večer nás čaká rozlúčka, vyhodnotenie aaaa... veríme, že o rok ste u nás opäť.

Cena 299 eur zahŕňa: 7 dní/6 nocí, 5 x denne strava, pitný režim, plnenie programu podľa popisu na stránke cktilia.sk, animátorov, služby zdravotníka, ceny do súťaží, poistenie pri jednodňovej návštevy Energylandii v Poľsku.

Deti musia mať pas na cestu do Energylandie v Poľsku.

Chceš byť súčasťou Energy campu už toto leto? Vyplň prihlášku a my sa s Tebou spojíme.