Energycamp

Prijmite extrémnu výzvu!

Vymetáme zábavné miesta .

16.-22.8.2020

9-15 rokov

199,-eur

Doplatok 48 eur na mieste v hotovosti za všetky výlety a vstupy vrátane dopravy. 

Platba je možná aj rekreačnou kartou DOXX, alebo Edenred. 


Energycamp to je putovanie za zábavou .

Každý deň prekonáme nové výzvy.

Turistika,cestovanie ,mega atrakcie -to všetko Ťa nabije obrovským množstvom energie. Tak poď s nami vymetať zábavné miesta.

Tajuplné mestečko Rabkoland Ťa uvedie pozvoľna do sveta atrakcií, múzeí a predstavení ako napríklad unikátne divadlo pohyblivých sôch.

Rabkoland tvorí 16 ulíc a 6 námestí, ktoré sú označené tak ako v ozajstnom meste! Už hneď pri vstupe nás na námestí pod Baštami víta verklikár LUCEK oblečený do goralského odevu, ktorý popri krútení kľukou rozpráva veselé príhody. Čaro tohto mestečka vytvárajú pohyblivé sochy, ktorých je v tejto chvíli 254 a časť z nich tvorí Divadlá pohyblivých sôch.

Na námestí, vo Veselej farme, hrá farmár na bendžo a spieva pesničku "Starý Donald farmu mal". Spolu s ním spieva rodina a zvieratá. Veľký cirkus má k dispozícii výnimočnú skupinu, ktorá sa skladá z 96 sôch predstavujúcich ľudí a zvieratá. Dávajte si pozor na Strašidelný kaštieľ, pretože zachytáva scény ako zo skutočného strašidelného filmu!

Prvú dávku adrenalínu vystrieda nenáročná túra Tatranskou prírodou k chate pri Zelenom plese, počas ktorej sa môžeme tešiť na nasledujúcu mega dávku zábavy a adrenalínu .Navštívime najväčší zábavný park v Strednej Európe ENERGY 2000, o ktorom ste všetci toľko počuli .Zlá správa je, že nám jeden deň nebude stačiť ,aby sme vyskúšali všetky úžasné atrakcie,ktoré tento park ponúka. Nevadí , aj o rok sme tu ...

Putovanie za zábavou zavŕšime návštevou zábavného aquaparku Aquacity v Poprade.

A ešte niečo... zabudli sme na Tricklandiu kde neuveriteľné je skutočné. TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. 

To všetko je popretkávané celotáborovou hrou , krásnou prírodou, príjemnou atmosférou , ktorú pre Vás vyrábajú naši najlepší vedúci.

Čakáme Ťa !


Mega zábava celý týždeň


Cena zahŕňa:

  • ubytovanie 7 dní/6 nocí
  • 5 x denne strava+ pitný režim
  • zdravotný dozor
  • služby kvalifikovaných vedúcich a odborných lektorov
  • táborová šatka
  • darček pre každého
  • Cena nezahŕňa poistenie . V prípade záujmu Vám poistenie zabezpečíme . Doplatok za poistenie 7 eur pobyt.
  • Adresa ubytovania : www.penzionjanosik.sk

Deti musia mať pas !

Vyplň prihlášku a ostatné už zariadime . Možnosť použiť rekreačný poukaz!